Panna Maria Immaculata
dřevo, řezané, zlacené, Čechy, 19. století, celková výška 48 cm (Zí)
Přiloženo vývozní povolení
23.05.2015 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 9.000,-
Panna Maria Immaculata
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |